Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

Mediale Vip

Këngëtari i njohur bëhet baba për herë të dytë

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 13:32
Korab Shaqiri

Këngëtari Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela Jashari janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë bërë sërish prindër të një djali.

Përmes një postimi në rrjete sociale, këngëtari e ka zbuluar edhe emrin e djalit.

Ai do të quhet Arb.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat