Beatrix sapo thumboi Borën dhe Donaldin?

Mediale Vip

Beatrix sapo thumboi Borën dhe Donaldin?

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 23:47
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në Tik Tok.

Këngëtarja ka përdorur një audio ku thuhet:

 Unë mbase mund të jem e vetmuar por ju qëndroni me njerëz që flasin keq prapa shpine për ju!

Image
Beatrix Ramosaj

Ndjekësit e Beatrixës kanë shpërthyer menjëherë në komente duke aluduar se ajo ka thumbuar Borën dhe Donaldin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat