“Si të la ‘Rambo’ të vish këtu” – Gruaja e Ramush Haradinajt, transferohet në Tiranë si “balerinë”

Mediale Vip

“Si të la ‘Rambo’ të vish këtu” – Gruaja e Ramush Haradinajt, transferohet në Tiranë si “balerinë”

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 21:21
Anita Haradinaj

Gruaja e Ramush Haradinajt, Anita, ka vendosur të marrë pjesë në një spektakël kërcimi në Shqipëri.

Ajo është transferuar në Tiranë, pasi duhet të bëjë prova gjatë javës dhe të jetë gati ditën e shfaqjes, e cila është një herë në javë.

Kurioze, Alketa Vejsiu e ka pyetur Anita Haradinajn, se si reagoi i shoqi kur mori vesh se do të merrte pjesë në këtë shfaqje.

“Si te la Rambo të vish në DËM, Anita Haradinaj”, e pyeti Alketa gruan e Haradinajt?

“Ka 23 vjet që më mbështet dhe vazhdon ta bëjë. Përpara se të vija këtu i thashë, po sikur të ishe dashuruar me një balerinë, çfarë do të kishe bërë, s’do ta ishe martuar?!”, u përgjigj Anita Haradinaj.

Ndërkohë me nota humori, Ermal Mamaqi i është drejtuar balerinit të saj duke i qarë hallin.

“Do të lutemi të gjithë për ty”, iu drejtuar Kevinit, balerinit që është partner i Anita Haradinajt.

Image
Anita Haradinaj
Image
Anita dhe Ramush Haradinaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat