"Bora Zemani është femra më mendjemadhe", ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

Mediale Vip

"Bora Zemani është femra më mendjemadhe", ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 08:17
Bora Zemani

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e "Përputhen", ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku për herë të parë foli për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur Bora Zemani.

Gjatë intervistës së saj, Antonia rrëfeu një histori me Borën, ku tregoi një anë të panjohur të moderatores.

Ester Bylyku: Cila nga femrat e show bizit, është më mendjemadhe sipas mendimit tënd?

Antonia Gjoka: Bora Zemani. Duke qenë se kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur. Më ka qëndruar e ftohtë. Ndoshta ashtu ka natyrën e saj. Por unë jam 2-fish më e ftohtë në momentin që nuk shoh mirësjellje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat