“Të dua Sarushka ime!”, Dj PM bën urimin e ëmbël për Sarah Berishën

Mediale Vip

“Të dua Sarushka ime!”, Dj PM bën urimin e ëmbël për Sarah Berishën

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 13:31
PM dhe Sarah

Sot është një ditë e veçantë për blogeren e njohur Sarah Berisha pasi feston ditëlindjen. Urimet nga ndjekësit kanë qenë të shumta por nuk mund të mungonte një urim nga Dj Pm.

Ai ka publikuar një fotografi të ëmbël me blogeren përmes së cilës ka shkruar sa e rëndësishme është për të.

“N’Romë jom kan, po romantik sjom hiq, s’po di çka me shkru veç urime ditëlindja zemra jem e mirë, t’i uroj krejt t’mirat e botës, e ishalla sukseset nuk t’ndalen kurrë. Të dua Sarushka ime”, ka shkruar ai. Kujtojmë që romanca e dyshes nisi brenda ambienteve të shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat