Një muaj pas kërkesës për divorc, pajtohen Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin

Mediale Vip

Një muaj pas kërkesës për divorc, pajtohen Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 20:37
Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin

Sylvester Stallone dhe gruaja e tij, Jennifer Flavin, kanë vendosur të pajtohen një muaj pasi ish-modelja paraqiti kërkesën për divorc, thotë përfaqësuesi i tij ekskluzivisht për Page Six.

“Ata vendosën të takoheshin përsëri në shtëpi, ku biseduan dhe mundën të zgjidhnin mosmarrëveshjet e tyre,” thotë zëdhënësi. “Ata të dy janë jashtëzakonisht të lumtur.”

Page Six konfirmoi gjithashtu se në gjykatë u dorëzua këtë javë edhe urdhri që synon të ndalojë procedurat e divorcit, për shkak të faktit se çifti po i zgjidh gjërat.

Fotografia që Stallone postoi me Flavin, të kapur për dore të hënën, ishte "mënyra e tij për të aluduar atë që po vinte".

Çifti janë të martuar prej 25 vjetësh dhe kanë tre vajza: Sophia, 26 vjeç, Sistine, 24 vjeç dhe Scarlet, 20 vjeç.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat