Menduam se nuk flasin, por shihni ç'bën Einxhel në ditëlindjen e Sarës

Mediale Vip

Menduam se nuk flasin, por shihni ç'bën Einxhel në ditëlindjen e Sarës

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 10:35
Sarah Berisha dhe Einxhel Shkira

Pak ditë më parë në rrjet u aludua se Sara është zënë me Einxhelin pasi ajo nuk u pa askund në festën e moderatores për zbulimin e gjinisë së bebit.

Mirëpo, e ftuar në “Goca dhe gra”, Sara tregoi se me Einxhelin ruan një marrëdhënie shumë normale.

Së fundmi ka qenë rradha e moderatores për të treguar të njëjtën gjë.

Sara ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen dhe Einxhel e ka uruar publikisht.

Ajo ka publikuar një video të blogeres në Instastory krahas së cilës ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen!

Image
Einxhel e ka uruar publikisht
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat