Aulona Musta ndryshon look dhe ja si duket

Mediale Vip

Aulona Musta ndryshon look dhe ja si duket

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 10:50
Aulona Musta

Me nisjen e sezonit të ri televiziv, Aulona Musta ka ndryshuar look. Ajo ka lyer flokët si dhe i ka zgjatur duke vendosur extensions.

Moderatorja ka publikuar një video në rrjete sociale duke prezantuar ndjekësit me look-un e ri dhe duke kërkuar mendim prej tyre.

"Look i ri. Një ngjyrë që i mungonte cv-ës. 

Meqë nisim dhe sezonin, ndërruam jo vetëm ngjyrën, por edhe i zgjatëm. Pres mendimin tuaj për look-un tim të ri", ka shkruar Aulona krahas videos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat