Vipat në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit!

Mediale Vip

Vipat në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit!

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 06:42
Armina Mevlani

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre.

Në një dasmë madhështore, janë 300 të ftuar.

Jo vetëm politikanë, por edhe njerëz të njohur të medias, miq të çiftit.

Dalina Buzi, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Juljan Deda, Valdrin Sahiti, Olta Gixhari, janë disa prej të ftuarve të cilët kanë ndarë foto dhe momente nga dasma në rrjetet e tyre sociale.

Image
Familja Berisha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat