Einxhel Shkira “vesh pantallonat” në marrëdhënien e saj! Gati t’i propozojë Dagzit për martesë

Mediale Vip

Einxhel Shkira “vesh pantallonat” në marrëdhënien e saj! Gati t’i propozojë Dagzit për martesë

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:37
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Një “ligj” i pashkruar thotë që është djali ai që duhet t’i propozojë partnerës së tij. Ose të paktën kështu jemi mësuar ta shikojmë deri tani.

Mirëpo në rastin e çiftit Einxhel Shkira-Dj Dagz mesa duket kjo detyrë i ka rënë mbi shpatulla modetratores. Einxhel pak më parë ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku duken të veshur “si për dasëm” me Dagzin. Kjo dukje i ka ngjallur dëshirën Shkirës për t’i propozuar ajo partnerit të saj.

I dashuri im duket kaq i “zjarrtë”. Jam gati t’i propozoj së shpejti,”-shkruan Einxhel krahas fotove.

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë qenë në qendër të vëmendjes javët e fundit. Çifti që u njohën në “Big Brother VIP” do bëhen së shpejti prindër dhe ndjekësit e tyre duan të dinë nëse do ketë dasmë së shpejti apo jo.

Disa ditë më parë ato morën pjesë në dasmën e menaxherit të Dagz, Tatarukës, dhe si dukej lulet që hodhi nusja, i mori Einxhel. Dhe të gjithë e dimë se kur dikush pret lulet, sipas traditës, do martohet së shpejti.

“A je gati për met propozu a jo” thuhej në fotografitë e Dagz dhe Einxhelit që mban lule në duar dhe të rishpërndara nga moderatorja në Instagram nga një faqe fansash.

Nuk dihen planet e çiftit për këtë gjë, por ndoshta një dasmë mund të jetë në horizont.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat