E lidhur me djalin e politikanes së njohur shqiptare, moderatorja shqiptare flet për jetën e saj private

Mediale Vip

E lidhur me djalin e politikanes së njohur shqiptare, moderatorja shqiptare flet për jetën e saj private

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 08:51
Cindy Marina

Moderatorja e sportit, Cindy Marina ka folur pak më shumë për jetën private, të cilën e mban shumë larg vëmendjes së mediave rozë.

E ftuar në emisionin Rudina, Cindy ka treguar se lidhja e saj me Genarin, djalin e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, po shkon shumë mirë dhe është mjaft e lumtur.

Ajo shprehet se, Genari është mbështetësi i saj kryesor, në çdo hap që do të marrë në rrugën e saj.

“Kur vjen ky momenti lidhjes mendohem pak shumë. Unë jam pak më private, dua ta mbaj për vete. Jeta jonë shkon shumë mirë. Genari është një djalë i mrekullueshëm, më mbështet në çdo aspekt. Jam shumë e lumtur”, tha Cindy.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat