Shapkat me gisht dhe me gurë diamanti, trendi i fundit nga Kanye West

Mediale Vip

Shapkat me gisht dhe me gurë diamanti, trendi i fundit nga Kanye West

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 15:13
Kanye West

Është e sigurt që shapkat do të njohin një rritje të jashtëzakonshme pas performancës së fundit të Kanye West. I pranishëm në show-n Pranverë-Verë 2023 të Burberry në Londër këtë të hënë, artisti i njohur Kanye West u fotografua i veshur me një palë shapka me gisht, të mbushura me diamante.

Zgjedhja e shapkave të mahnitshme, e cila është thjesht lëvizja më e fundit e trendit nga West, u shoqërua me një veshje lëkure dhe çorape të zeza.

Në një postim në Instagram, Ye dha edhe një këshillë për të gjithë:

“Mos më fol” – shkroi ai duke u fokusuar pikërisht te këto shapka, për të cilat, me siguri e kishte parashikuar që nuk do të kalonte pa vëmendje.

Image
Kanye West
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat