Pas bashkimit të Borës dhe Donaldit, reagon Olsa

Mediale Vip

Pas bashkimit të Borës dhe Donaldit, reagon Olsa

Më: 28 shtator 2022 Në ora: 20:35
Donaldi dhe Bora

Donaldi dhe Bora janë dy emrat më të përfolur për momentin shkak i raportit të tyre.

E fotoja që publikoi mbrëmë Bora e që konfirmoi ribashkimin e tyre ngriti komente të shumta.

Olsa Muhameti, mikja e moderatores erdhi me një koment për lidhjen e çiftit.

“Dashuria fiton mbi gjithçka”, ishte komenti i saj në fotografinë e dyshes. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat