S’kam miqësi” – Alketa Vejsiu flet për raportin me Arbana Osmanin

Mediale Vip

S’kam miqësi” – Alketa Vejsiu flet për raportin me Arbana Osmanin

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 22:38
Alketa, Arbana

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu së fundmi realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj.

Pyetje nga më të ndryshme i bënë fansat asaj.

Njëra nga pyetjet që Alketa kishte përzgjedhur t’i përgjigjej ishte lidhur me raportin e saj me Arbana Osmanin.

Ajo tregoi se nuk ka shoqëri në mes tyre mirëpo ka respekt.

“Miqësi nuk kam, por kam një histori të vjetër kolegesh se kemi punuar në të njëjtën radio, përfaqësojmë të njëjtën gjeneratë. Në distancë respektohem me të gjithë kolegët, sidomos kur janë vajza,”, u shpreh Vejsiu. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat