Reja e Remzie Osmanit do të bëhet nënë për herë të dytë

Mediale Vip

Reja e Remzie Osmanit do të bëhet nënë për herë të dytë

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 14:02
Reja dhe djali i Remzie Osmanit

Reja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë aktive rreth jetës që bën.

Ajo për ndjekësit ndan imazhe të shumta, e cila ndan momente nga përditshmëria.

Sot, në ditëlindjen e Hamit ajo me ndjekësit ndau lajmin më të mirë, duke treguar që po bëhet nënë për herë të dytë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gëzime Hamzaj (@gezime__)

Me disa imazhe të mrekullueshme, Gëzimja shkruajti fjalët më me vlerë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat