Misteri/ Çfarë shkroi Bora Zemani në krahun e Donaldit si tatuazh në emision?

Mediale Vip

Misteri/ Çfarë shkroi Bora Zemani në krahun e Donaldit si tatuazh në emision?

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 14:26
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Nëpër rrjet qarkullon Promo e emisionit të binjakëve Veshaj,që si të ftuar të parë të emisionit të tyre kanë Bora Zemanin.

Të gjithë “Boratorsat” e internetit shpërndajnë copëza nga video duke i bërë marketing më të mirë se vetë televizioni që mban patentën por nuk është kjo tema jonë sot.

Syrit tonë nuk i shpëtoi një pjesë ku shihet Bora duke bërë një tatuazh në krahun e Donaldit dhe filluam të mendojmë se çfarë gdhëndi ajo aty..

‘De Facto’ është se të konfirmuar nuk kemi asgjë por presim në emisionin që pritet të startojë nesër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat