Yllka Kuqi publikon këngën e re “Ani”

Mediale Vip

Yllka Kuqi publikon këngën e re “Ani”

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 20:25
Yllka Kuqi

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Yllka Kuqi, është kthyer me projekt të ri muzikor.

“Ani” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Artistja ka bërë një paraqitje të mahnitshme në videoklip, ndërsa është shfaqur me plot sharm e stil.

Teksti është shkruar nga Deyzoh, kurse për muzikën u kujdes Sardi Mneri.

Miksimi dhe masterizimi i këngës u bë nga kompozitori Florent Boshnjaku me producent ekzekutiv, Shpëtim Deskun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat