Maluma ndalon performancën dhe vrapon puth të dashurën e tij

Mediale Vip

Maluma ndalon performancën dhe vrapon puth të dashurën e tij

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 12:23
Maluma

Maluma ka habitur të pranishmit dhe shikuesit e Billboard Latin Music Awards 2022.

Këngëtari kolumbian u bë romantik gjatë performancës së tij.

Në një moment kur po interpretonte tekstin, ai u largua nga skena për t’i dhënë një puthje të ëmbël të dashurës së tij, Susana Gomez.

Momenti shkaktoi shumë brohoritje dhe duartrokitje.

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2022/10/FullSizeRender.mov

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat