Armina Mevlani tregon se fëmijët e Shkëlzenit kanë qenë të pranishëm në dasmën e tyre: Kemi marrëdhënie shumë të mirë

Mediale Vip

Armina Mevlani tregon se fëmijët e Shkëlzenit kanë qenë të pranishëm në dasmën e tyre: Kemi marrëdhënie shumë të mirë

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 20:43
Blogerja

Blogerja dhe tashmë prezantuesja shqiptare, Armina Mevlani, u martua disa ditë më parë.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë me martesë me partnerin e saj, Shkëlzen Berishën, me të cilin ka qenë në lidhje për një dekadë.

Ceremonia e dasmës së tyre është mbajtur në një agroturizëm në Shijak me mbi 300 të ftuar.

Bukuroshja e njohur u komentua mjaft shumë për paraqitjen e thjeshtë, përzgjedhjen e fustaneve dhe organizimin që kishte bërë për ditën e rëndësishme të tyre.

Image
Blogerja

E njëjta së fundmi u ka dhënë mundësi ndjekësve të pyesin më shumë rreth dasmës përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

“A ishin fëmijët e Shkëlzenit të pranishëm në dasmën e babait të tyre?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua Mevlanit.

“Sigurisht që po. Kemi marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”, u shpreh ajo.

Armina dhe Shkëlzeni kujtojmë dhe një herë që janë bashkë për afro dhjetë vite.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat