Po performonte live - reperi i njohur ndërpret koncertin, befason me arsyen

Mediale Vip

Po performonte live - reperi i njohur ndërpret koncertin, befason me arsyen

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 10:16
Lil Nas X

Lil Nas X iu desh të ndërpriste koncertin për të shkuar në tualet.

Ai iu tha fansave në koncertin në Atlanta duke thënë “Unë jam në prapaskenë, dhe kjo nuk është, sikur, një pjesë e shfaqjes, por po e bëj, kështu që ju lutem më falni”, duke vënë në dukje se i duheshin vetëm “një ose dy minuta” për të shkuar në tualet.

“Do të kthehem menjëherë,” shtoi më tej reperi.

Artisti i “Old Town Road” filloi turneun e tij “Long Live Montero” muajin e kaluar.

Lil Nas X, i cili pranoi publikisht në vitin 2019 se është homoseksual, është përballur me urrejtjen dhe bullizmin në internet për seksualitetin e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat