Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

Mediale Vip

Romeo bën deklaratën e papritur: Bora është shtatzënë

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 10:34
Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Puntata e parë e sezonit të ri në “Më lër të flas”.

E ftuar ishte Bora Zemani, e cila dha intervistën e saj të parë rreth jetës personale që pas ribashkimit me Donald Veshajn.

Gjatë një lojë me dënime ku në dorë duhej të mbahej një armë, Romeo u shpreh: Kujdes se Bora është shtatzënë!

Deklarata e tij ishte vetëm shaka, por sigurisht u prit me shumë bujë në studio.

Kujtojmë se gjatë mbrëmjes Bora dhe Donaldi treguan për herë të parë si u ribashkuan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat