Ky është emri i vërtetë i Vali Corleones

Mediale Vip

Ky është emri i vërtetë i Vali Corleones

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 13:35
Valentino Corleone

I njohur si Prince Valentino Corleone, është një nga personazhet publike që shpesh herë arrin vëmendje të rrjetit dhe medies.

Por, emri i tij i vërtetë është, Valdrin Sylejmani.

Ndërkohë që jetën luksoze e bën falë biznesit familjar, dhe pasurinë e ka falë tyre duke qene edhe i mbrojtur nga rojat private.

Familja e tij e ka prejardhjen nga fshati Llashticë nga komuna e Gjilanit, dhe kanë rreth 50 vjet që jetojnë në Gjilan.

Princ Vali Corleone më herët u raportua se ka pasur probleme edhe me drejtësinë italiane.

Ai pati thënë se po ndiqet nga shërbimi sekret italiane pasi që dyshohet se Princi është në krye të një mafie globale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat