Morena Taraku në studio për këngën e re?

Mediale Vip

Morena Taraku në studio për këngën e re?

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 14:40
Morena Taraku

Ajo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e publikun.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur shqiptare, Morena Taraku, e cila prej më shumë se një vit i ka munguar skenës muzikore shqiptare.

Zeshkania së fundmi ka lënë të dyshohet se po vjen me këngë të re, pasi është shfaqur në një studio muzikore.

Image
Morena Taraku

“Faleminderit që ekziston”, ka shkruar ajo.

Sidoqoftë, artistja nga Peja nuk ka dhënë ndonjë detaj se çfarë po përgatit saktësisht.

I fundit realizim nga Taraku mbetet “Money” në bashkëpunim me reperin gjilanas, Fero.

Ndërsa sa i përket projekteve solo, “Alexander” titullohet projekti i 28-vjeçares i lansuar në vitin 2020.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat