Aktorja e famshme i lë flokët të thinjen: “Nuk jam ndjerë kurrë më e fuqishme!

Mediale Vip

Aktorja e famshme i lë flokët të thinjen: “Nuk jam ndjerë kurrë më e fuqishme!

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 16:40
Andie MacDowell

Është një nga aktoret më të vlerësuara, si për talentin, ashtu edhe për pamjen e saj. Andie MacDowell, kënaq vazhdimisht publikun me pamjen e saj natyrale dhe joshjen që nuk zbehet as në dekadën e shtatë.64-vjeçarja, së bashku me koleget e saj, Eva Longoria dhe Gemma Chan, u shfaqën në një sfilatë mode në Javën e Modës në Paris, organizuar nga L’Oréal, ku i mahniti të gjithë.

Andie është në formë të jashtëzakonshme, pavarësisht moshës, ndërsa dukej e mrekullueshme edhe me flokët që ka vendosur t`i lërë ashtu të thinjura, dhe të mos i lyejë.Aktorja e filmave si “Green Card” e “Four Weddings and a Funeral”  ka disa vjet që ka hequr dorë nga flokët e lyer.

“E dua veten kështu sic jam. Ndihem vërtet rehat. Dhe në shumë mënyra fytyra ime tani është më mbresëlënëse. Thjesht ndjej se më përshtatet”, ka shpjeguar ajo, duke shtuar se e kishte kuptuar që ishte momenti për të bërë atë tranzicion “ sepse e ndjeva se ishte e përshtatshme me personalitetin tim dhe atë që jam”.

“Menaxherët e mi më thanë se nuk ishte koha. Dhe unë iu përgjigja atyre: ‘Unë mendoj se ju e keni gabim, do të jem më e fuqishme nëse pranoj se kush jam tani. Dhe në fakt, u ndjeva më e fuqishme se kurrë”, ka thënë ajo për për Vogue.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat