Modelja shqiptare: Meshkujve u shoh pamjen dhe jo vlerat, nuk mund të fle me një që s’më pëlqen

Mediale Vip

Modelja shqiptare: Meshkujve u shoh pamjen dhe jo vlerat, nuk mund të fle me një që s’më pëlqen

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 08:49
Silvana Bushati

Modelja shqiptare, Silvana Bushati ka folur lidhur me dashurinë dhe preferencat e saj për një mashkull.

Ajo është shprehur se është pamja gjëja e parë që spikat kur njeh një djalë dhe jo vlerat që ai ka.

Modelja ka marrë shembull marrëdhënien e saj, duke theksuar se te bashkëshorti ka parë aparencën fillimisht.

“Syri i parë nuk t’i sheh vlerat. Kur shikon një person, nuk mendon t’ja shikosh vlerat, është kënaqësia e syrit në impakt të parë, pastaj duke e njohur personin i njohim dhe vlerat.

Nuk do të thotë që ne të jemi të mbuluar dhe ai personi të vijë e të na thotë, t’i çfarë bën, me çfarë merresh, kush je. Kur shkon dhe në dyqan t’i shikon një gjë të bukur sepse ti do ta marrësh. Gjëja e parë kur unë kam parë burrin tim ka qenë aparenca. Nuk e kam parë se sa i zgjuar është dhe sa jep ky person për mua”, tha Silvana.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat