E ëma i lutet publikisht për falje Britney-t dhe i kërkon vetëm një gjë

Mediale Vip

E ëma i lutet publikisht për falje Britney-t dhe i kërkon vetëm një gjë

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:26
Britney Spears, nena

Nëna e Britney Spears kërkoi falje publike për çdo "dhimbje" që ylli i popit duroi gjatë konservatorit të saj 13-vjeçar.

Lynne Spears iu lut vajzës së saj për falje në një koment në Instagram të shtunën, pasi Britney tha në një postim të gjatë se një falje e vërtetë do të ndihmonte në mbylljen e grindjes së tyre familjare.

“Më vjen shumë keq për dhimbjen tënde! Kam vite që më vjen keq!” u përgjigj Lynne. “Të dua shumë dhe më mungon! Britney, thellë brenda vetes e di sa shumë të dua dhe më mungon! Kërkoj falje për çdo gjë dhe gjithçka që të ka lënduar!”

Lynne, iu lut gjithashtu Britney-t që ta zhbllokonte në mënyrë që "të mund të flasin personalisht".

Një burim i afërt me Lynne tha për Page Six se nëna e Spears ka qenë "duke u përpjekur vazhdimisht të kontaktojë me të përmes telefonit dhe ndihet "e pafuqishme", duke mos i lënë zgjidhje tjetër veçse t'u drejtohet mediave sociale.

Një burim i afërt me Britney-n thotë se megjithëse Lynne nuk ka pasur kurrë një rol zyrtar në konservator si Jamie, këngëtarja ndihet më e lënduar nga mosveprimi i nënës së saj, sepse ato ishin gjithmonë shumë të lidhura me njëra-tjetrën.

Burimi i Britney-t gjithashtu thekson se pavarësisht "dashurisë" së Lynne, ajo ende kërkon mbi 600,000 dollarë tarifa ligjore nga vajza e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat