Zbulon të pasmet në stadium, ja kush është tifozja fatsjellëse e skuadrës italiane

Mediale Vip

Zbulon të pasmet në stadium, ja kush është tifozja fatsjellëse e skuadrës italiane

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 06:39
Modele

Është 21 vjeçe dhe studente, ndërsa së fundi popullariteti i saj është rritur ndjeshëm, kjo falë një veprimi “hot” në stadiumin “San Nikola” të Barit.

Po flasim për një prej tifozeve më seksi të skuadrës bareze, e cila “goditi” sërish në ndeshjen e fundit që skuadra e saj e zemrës zhvilloi ndaj Breshas në Serinë B, takim të cilin Bari e fitoi me rezultatin tenistik 6-2.

Por në këtë sfidë vëmendje të madhe mori tifozja seksi, e cila zbuloi të pasmet në stadium.

Ndonëse identiteti i saj nuk bëhet i ditur, pasi modelja, e cila njihet me emërtimin “coyoteutee” në “Instagram”, tashmë regjistron rreth 75 mijë fansa në rrjetin social.

Modelja është gjithashtu pjesë e platformës për të rritur “onlyfans” dhe ka bërë të ditur se fiton rreth 5000 euro në muaj nga fotot apo videot që publikon për fansat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat