Zbulohet konkurrentja e parë e “Big Brother VIP 2 Albania”

Mediale Vip

Zbulohet konkurrentja e parë e “Big Brother VIP 2 Albania”

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 12:03
Kiara Tito

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani ka dhënë një intervistë në Wake Up ku shprehej se kasti i personazheve të BBVIP 2 ishte më i mirë se i pari.

Ndonse burime për Kryefjala.com aludojnë se personazhi i parë që do të jetë pjesë e BBVIP do të jetë moderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito.

Ndonëse ka qenë një ndër emrat e parë të diskutuar, thuhet se Kiara e ka pranuar këtë propozim.

Por na mbetet të presim!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat