Yll Limani kohën e lirë e kalon me kafshë

Mediale Vip

Yll Limani kohën e lirë e kalon me kafshë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 00:26
Yll Limani

Ylli duke publikuar projekte të shumta muzikore, vazhdon të jetë një emër i dalluar për punën që bën.

Ai është aq aktiv në rrjte sociale, saqë nuk mungon as në mediet rozë.

Në një fotografi të fundit, shihet që ai po relaksohet me një mace në ambientin e shtëpisë, duke dëshmuar që kohën e lirë më mirë e kalon me kafshë.

Për më shumë, binduni me pamjen në vijim.

Image
Yll Limani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat