Agnesa ndan momentin më të mirë në veturë

Mediale Vip

Agnesa ndan momentin më të mirë në veturë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 00:29
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj gjithmonë pozon në mënyrë perfekte duke shkëlqyer me paraqitjet që bën.

Ajo me përkushtimin që ka tek vetja, është në gjendje që në çdo kohë të shkëlqejë.

Këtë herë, me një fotografi në veturë Agnesa duket zonjë e rëndë dhe bën dritë me fustanin e bukur.

Është vet poza e saj që e bën të duket më bukur se herave tjera.

Ja shikojeni.

Image
Agnesa Vuthaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat