Lumturisht në lidhje, Bearti feston ditëlindjen vetë i dyti

Mediale Vip

Lumturisht në lidhje, Bearti feston ditëlindjen vetë i dyti

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 16:46
Foto ilustrim

Javë më parë iu njoftuam mbi lidhjen e re të dashurisë së Beartit.

Duket se kjo romancë po shkon si më së miri, në formën që po zhvillohet – krejt larg syrit të publikut.

Teksa vajza që i ka marrë zemrën vazhdon të mbetet misterioze, copëza nga momente në çift, Bearti po ndanë vetë në rrjete sociale.

Ai ka postuar krah saj, sigurisht duke u përkujdesur që të mos ia shfaqë fytyrën.

Fotot janë shkrepur në ditëlindjen e Beartit pak ditë më parë të cilën çifti i ri kanë vendosur ta kalojnë krah njëri-tjetrit në një villë në zonën malore të bjeshkëve të Sharrit.

“Ditëlindja dhe princesha ime”, shkruan ai sipër fotografive. 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat