Mori kredi në 2013 për këngën e Eminem, por ja sa është sot pasuria e Bebe Rexhës!

Mediale Vip

Mori kredi në 2013 për këngën e Eminem, por ja sa është sot pasuria e Bebe Rexhës!

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 18:12
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të saj.

Pas nënshkrimit për Warner Records në 2013, ajo mori kredi për këngën e Eminem “The Monster”.

Rexha ka kontribuar edhe në shkrimin e këngëve të Shinee, Selana Gomez dhe Nick Jonas, Eminem, Rihanna e shumë të tjerë.

Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane duket se është e fokusuar në karrierën e saj. Megjithatë, ka zëra se ajo ka qenë në lidhje me Keyan Safyari dhe Martin Garrix në të kaluarën.

Nga fillimi i karrierës e deri më sot, ylli i hitit “Say My Name” ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat