Luljeta këndon “Mamicën” dhe zhvishet, Bieta e ndalon të heqë bluzën

Mediale Vip

Luljeta këndon “Mamicën” dhe zhvishet, Bieta e ndalon të heqë bluzën

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 18:48
Luljeta

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuar tre ish-konkurrentët e “Përputhen +40”, Gilberta, Luljeta dhe Çimi.

Së fundmi ata kanë ndarë postime në rrjetet sociale, duke vërtetuar se kanë krijuar një miqësi të veçantë.

Adrenalina e grupit, siç ata vetë e quajtën Luljetën, nisi të këndonte live në studio këngën “mamica” dhe në një moment hoqi xhupin.

Në entuziazëm e sipër me batutë tha se mund të zhvishej edhe më tepër, por Bieta iu afrua për ta ndaluar.

“Vishu Luljeta se është bërë ftohtë”, i tha Bieta me të qeshur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat