9 vite pa Paul Walker, Vin Diesel e kujton me fjalët prekëse: Më mungon

Mediale Vip

9 vite pa Paul Walker, Vin Diesel e kujton me fjalët prekëse: Më mungon

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 18:25
Vin Diesel dhe Paul Walker

Kanë kaluar nëntë vjet që kur aktori i mirënjohur Paul Walker vdiq në një aksident me makinë.

Marrëdhënia mes aktorit të ndjerë dhe Vin Diesel ishte e njohur, pasi ata i bashkoi një miqësi e gjatë, por edhe partneriteti i tyre kinematografik në “Fast & Furious”.

Me rastin e përvjetorit të vdekjes, Diesel ka postuar në Instagram një foto të tyre së bashku. “Nëntë vjet…të dua dhe më mungon”, shkroi Diesel krahas postimit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat