Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Mediale Vip

Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 01:02
Rod Stewart

Artsiti Rod Stewart  ka folur për ndarjen nga jeta të vëllait të  tij, vetëm dy muaj pasi humbi vëllanë e tij tjetër.

77-vjeçari ka konfirmuar lajmin e hidhur në rrjetet e tij sociale, duke zbuluar se Bob ka ndërruar jetë mbrëmjen e së martës.

“Me pikëllim të madh njoftoj humbjen e vëllait tim Bob mbrëmë, i cili i bashkohet vëllait tim Don në qiell”, shkroi ai.

 Rod, i cili gjithashtu ka dy motra të quajtura Peggy dhe Mary, nuk dha shkakun e vdekjes në deklaratën e tij. Kjo vjen pasi muzikanti zbuloi në shtator se vëllai i tij Don ndërroi jetë në moshën 94 -vjeçare , vetëm 48 orë para vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth II.

Artisti mori mijëra ngushëllime nga fansat e tij të cilët vërshuan me komente në postimin e ndarë me ndjekësit e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat