Aktorja e njohur dedikim romantik për 5 vjetorin partnerit të saj: Gëzuar shoku i ngushtë dhe babi i dy vajzave të mia

Mediale Vip

Aktorja e njohur dedikim romantik për 5 vjetorin partnerit të saj: Gëzuar shoku i ngushtë dhe babi i dy vajzave të mia

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 07:08
Eliona Pitarka dhe partneri i saj

Eliona Pitarka dhe partneri i saj, festojnë 5 vite së bashku.

Aktorja e humorit ka udhëtuar me partnerin drejt Italisë nga ku dhe ka ndarë disa foto të këndshme nga Colosseum.

“Gëzuar 5 vjetorin shoku i ngushtë dhe babi 2 gocave të mia #manymoretocome”, shkruan Eliona.

Kujtojmë që pak ditë më parë Eliona zbuloi se do të bëheshin sërish prindër të një vajze.

 “ZOTI na e dyfishoi lumturine, duke e realizuar endrren tonë për së dyti. Motra e vogel e Gales po të presim me padurim! Ende nuk na besohet”, shkroi aktorja e njohur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat