Cilën këngëtare po e do Romeo “tërë” natën?!

Mediale Vip

Cilën këngëtare po e do Romeo “tërë” natën?!

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 08:45
Romeo Veshaj

Vëllezërit Veshaj, ia kanë marr dorën edhe muzikës.

Deri më tani të njohur vetëm për moderim.

Romeo së fundmi ka publikuar një video ku shihet nën shoqërinë e Diona Fonës.

Ata së bashku po gatuajnë një hitë që do ta sjellin së bashku.

Nga teksti i këngës ata zbuluan disa vargje, ku Romeo i drejtohet: Du me nejt me ty tonë natën e mes pas ty aleate…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat