Beniada Nishani tregon nëse i ka marrë lekët e Big Brother Vip dhe çfarë do blejë me to

Mediale Vip

Beniada Nishani tregon nëse i ka marrë lekët e Big Brother Vip dhe çfarë do blejë me to

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 10:24
Beniada Nishani

Beniada Nishani ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku foli dhe rreth eksperiencës së saj në “Big Brother”.

E pyetur nëse i ka marrë lekët që fitoi nga spektakli, Beniada tregoi se kanë qenë shumë korrekt dhe ato para nuk i ka harxhuar të gjitha. 

"I mora, i mora. Patjetër. Shumë korrekt.

 Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë", tha Beniada.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat