“Qava nga gëzimi kur e pashë”, këngëtarja shqiptare flet për herë të parë pas lindjes së djalit

Mediale Vip

“Qava nga gëzimi kur e pashë”, këngëtarja shqiptare flet për herë të parë pas lindjes së djalit

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 20:37
Marjona Metohu

Marjona Metohu mirëpriti në jetë djalin e saj disa muaj më parë. Këngëtarja ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për emisionin “Rudina” ndjesitë si një nënë e re.

Ajo tregoi se si e ka përjetuar lindjen e djalit, ku tha se në operacion ka hyrë duke qarë nga frika, e ka dalë duke qeshur nga lumturia.

“Mbaj mend se kisha shumë frikë atë moment madje aq shumë frikë sa thosha unë nuk lind pa hyr im shoq në sallën e operacionit, më pa aq të vendosur mjeku anestezist, sa tha “silljani burrin ku e ka, se kjo s’paska ndërmend të lindi sot. Dhe unë kam hyrë duke qarë e dola duke qarë nga salla.

Hyra duke qarë nga frika se nuk e dija çfarë më priste dhe dola duke qarë nga gëzimi sepse në momentin që kam parë Matiasin kam thënë vetëm sa i bukur që është dhe rrija vazhdimisht duke e parë. Lindi aq i pastër dhe lindi një bebe e madhe”, u shpreh mes të tjerash këngëtarja e njohur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat