Daim Lala ‘hyn në burg’!

Mediale Vip

Daim Lala ‘hyn në burg’!

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 13:57
Daim Lala

Këngëtari Daim Lala ka vizituar banorët në It's My Home.

Ai aty ka kënduar e vallëzuar me banorët. 

Pastaj banorët e kanë shti në burg këngëtarin Daim Lala.

Kjo ndodhi pasi ai kishte dëshirë të vizitojë shtëpinë.

Ai teksa shihte çdo cep të shtëpisë, i erdhi radha edhe për të shikuar burgun.

Lala hyri brenda tij.

Më poshtë pamjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat