E ngacmon ende aktori i famshëm turk? Eva Murati tregon gjithçka

Mediale Vip

E ngacmon ende aktori i famshëm turk? Eva Murati tregon gjithçka

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 22:54
Eva Murati

Moderatorja Eva Murati ka shuar të gjithë kuriozitetin për raportin e saj me aktorin turk me orgjinë shqiptare, Can Yaman.

Ajo është shprehur se nuk ekziston në lidhje mes tyre, por një komunikim normal si me shumë figura të tjera të njohura.

Donald: Për jetën personale për atë aktorin turk Can Yaman, të ka shkruar?

Eva: Jo jo, çfarë do të dish?

Donald: Flet me të?

Eva: Kam një komunikim normal siç kam me shumë figura të tjera të njohura. Instgram këtë ka bërë tani, që e ka bërë botën shumë të vogël edhe e ke komunikimin edhe me persona që dikur i shihje në filma.

Kujtojmë se komentet në Instagram mes tyre kanë shkaktuar shumë polemika nëse ata kanë një marrëdhënie përtej shoqërisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat