Einxhel ndan momentin e ëmbël me Dagz: Jam e sigurt në krahët e tij

Mediale Vip

Einxhel ndan momentin e ëmbël me Dagz: Jam e sigurt në krahët e tij

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 23:52
Einxhel dhe Dj Dagz

Einxhel Shkira po shijon një romancë të bukur me Dj Dagz.

Dyshja e njohur, të cilët do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti, festuan dje 11 muaj bashkë.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë një moment të ëmbël krah Dagz, teksa ka shkruar disa fjalë prekëse.

“Kur e ndjen se në krahët e tij je më e sigurt se kudo tjetër dhe në atë çast gjithçka ndalet për ty dhe asgjë tjetër në botë s’ka më rëndësi veç qenies tuaj aty bashkë të paqt…atëherë e ndjen, e dëshiron, e kupton se ai është vendi që do të jesh çdo ditë që Zoti të bekon me jetë!! @dj_dagz this moment for life”.

Image
Einxhel dhe Dj Dagz
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat