Era Istrefi poston foto “hot”, në rrjete sociale

Mediale Vip

Era Istrefi poston foto “hot”, në rrjete sociale

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 15:50
Era Istrefi

Era Istrefi ka pasur një vit  të suksesshëm.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet socialeme fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi, këngëtarja e hitit “Babe” publikoi disa fotografi, nga paraqitja në koncertin e saj të fundit.

Ajo është dukur mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur me një kostum transparent me viza të zeza, i cili theksonte siluetën e saj të trupit. “Anija kozmike pikon”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e fotografive.

Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika ka zbuluar një anë tjetër të panjohur për këngëtaren shqiptare Era Istrefi.

I pyetur se cila është sipas tij artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar, Demika dha një emër: “Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat