Wanda Nara provokon me fotot sensuale nga shtrati

Mediale Vip

Wanda Nara provokon me fotot sensuale nga shtrati

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 23:06
Wanda Nara

Bashkëshortja e Mauro Icardi, Wanda Nara, ka provokuar fansat me një video joshëse në rrjetet sociale.

Modelja argjentinase shihet e veshur me të brendshme të kaltra, e shtrirë në një shtrat. Klipi nga fotosesioni i saj i fundit është bërë viral në Instagram duke grumbulluar 250,000 pëlqime në vetëm dy orë.

Dyshja u ndanë dhe Icardi u përfol se ishte në lidhje me një aktore turke.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Ndërkohë, Nara u fotografua duke u puthur me reperin L-Gante dhe në mënyrë të dyshimtë ajo zgjodhi të përdorte një nga këngët e tij në këtë postim.

Por tani për tani, besojmë se ish-ylli i Paris Saint-Germain dhe Nara janë bashkë.

Siç raporton gazeta argjentinase Caras, arsyeja e pajtimit mes dyshes së famshme pak kohë pasi ata trazuan rrjetin me njoftimin e ndarjes së tyre, është se Wanda Nara është shtatzënë me fëmijën e saj të gjashtë, i treti nga lidhja e saj me Mauro Icardin. Ata u arratisën në Maldive bashkë me fëmijët e tyre.

Ndonëse fotot e fundit nuk tregojnë asgjë nëse ajo është shtatzënë, ky lajm ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave në Amerikën e Jugut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat