“Bëjeni një dhjetor për t’u mbajtur mend”/ Beatrix Ramosaj ndan foto joshëse në rrjete sociale

Mediale Vip

“Bëjeni një dhjetor për t’u mbajtur mend”/ Beatrix Ramosaj ndan foto joshëse në rrjete sociale

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 23:10
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka postuar imazhe joshëse të cilat nuk mungojnë në profilin e saj në Instagram. 

Ajo ka pozuar veshur me një fustan lëkure, ngjyrë kafe, i shkurtër që ia zbulonte linjat trupore. Në një ambient të ëmbël me ngjyra festive ajo dukej në top formë derisa ka shkruar: ”Bëjeni një dhjetor për t’u mbajtur mend”.

Shpesh herë ajo tregon momentet e saj më të bukura por së fundmi Beatrix Ramosaj  duket se po kalon një periudhë jo të mirë shëndetësore.  

Ka treguar nëpërmjet në postimi në ‘Twitter’ se këtë mëngjes  është zgjuar e sëmurë.  “Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Dhjetor i lumtur! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”.– shkroi ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat