Semi Jaupaj thotë se Ron Zaiti ka fshirë këngën e tyre “All your lovin” nga YouTube

Mediale Vip

Semi Jaupaj thotë se Ron Zaiti ka fshirë këngën e tyre “All your lovin” nga YouTube

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 09:05
Semi Jaupaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Semi Jaupaj, ka bërë bujë të madhe përgjatë këtij viti duke shtuar paraqitjen në Big Brother VIP.

Ajo solli disa këngë të suksesshme, në mesin e tyre dhe një bashkëpunim me këngëtarin Ron Zaiti.

“All your lovin” ka qenë dueti i tyre, i cili u lansua saktësisht më 26 maj të këtij viti.

Semi ka qenë e ftuar së fundmi në programin “Zemër Luana”, gjersa i duhej të tregonte për një sekret të Ron Zaitit, meqë u aludua edhe për një lidhje dashurie mes tyre.

Artistja theksoi se kënga e tyre është fshirë nga YouTube nga këngëtari i lartpërmendur, por nuk dha ndonjë arsye.

“Kënga ime “All Your Lovin” nuk është më në YouTube sepse është fshirë nga Roni”, u shpreh Semi.

Duket se dyshja nuk kanë më asnjë kontakt me njëri-tjetrin dhe se gjithçka ka përfunduar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat