Mozzik bëhet me veturë të re

Mediale Vip

Mozzik bëhet me veturë të re

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 09:06
Mozzik

Rap-artisti i njohur shqiptar, Gramos Aliu – Mozzik, është bërë me veturë të re.

Këtë e ka njoftuar përmes disa postimeve që ka shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Ai zbulon se ka blerë një veturë GLS Maybach 600 të vitit 2022, në bazë të asaj që ka bërë të ditur për ndjekësit.

Image
Mozzik/Instastory

27-vjeçari duket se është i apasionuar pas makinave duke qenë se numëron disa të famshme dhe mjaft të kushtueshme.

“Allahu është i madh. Gls Maybach 600. 2022/00”, ka shkruar ai në një nga postimet.

Image
Mozzik/Instastory

I njëjti gëzon një jetë të shtrenjtë falë koncerteve dhe këngëve të suksesshme që ka sjell ndër vite.

Image
Mozzik/Instastory

Mozzik vazhdon mes tjerash të jetë një nga yjet më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat