Moderatorja e njohur pjesë e “Big Brother Vip 2”

Mediale Vip

Moderatorja e njohur pjesë e “Big Brother Vip 2”

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 12:51
Roza Lati

E teksa data afron çdo ditë po zbulohen emra të rinj që do të jenë pjesë e aventurës më shumë se 100 ditore të “Big Brother Vip 2”.

Së fundmi, është zbuluar një tjetër personazh i njohur i cili i ka thënë “po” ftesës për të qenë pjesë e “BBV”. Bëhet fjalë për moderatoren Roza Lati.

Lajmin e kanë bërë me dije burime për “Panorama Plus ”. Prezantueses i është bërë ftesa për të qenë në spektaklin e madh dhe e ajo ka pranuar. Roza mori një ftesë për të qenë pjesë e spektaklit edhe vitin e kaluar, mirëpo në atë kohë ajo u shpreh se refuzoi për shkak të angazhimeve të shumta.

Disa emra të tjerë të njohur që përfliten për të qenë pjesë e “Big Brother Vip” këtë vit janë edhe Albi Nako, Jori Delli, Kiara Tito.

Gjatë një interviste të dhënë më herët, moderatorja Arbana Osmani u shpreh se kasti i personazheve që do të marrin pjesë në “Big Brother Vip 2” do të jetë më i mirë se ata të sezonit të parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat