​George Clooney i tronditur nga batutat praktike “të ndyra” të fëmijëve

Mediale Vip

​George Clooney i tronditur nga batutat praktike “të ndyra” të fëmijëve

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 15:44
​George Clooney me të dashurën

George Clooney ka rrëfyer se binjakët e tij pesëvjeçarë Ella dhe Alexander bëjnë shaka praktike 'të ndyra' me të.

Aktori i Hollywood-it është baba i binjakëve pesëvjeçarë Ella dhe Alexander me gruan e tij Amal dhe ai është hapur për mënyrat e tyre djallëzore - duke zbuluar se ata të dy kanë një sens humori të keq dhe rregullisht bëjnë shaka të këqija me babanë e tyre.

Duke folur për Etonline.com në Kennedy Center Honors në Uashington, ai shpjegoi: "Ata kanë disa shaka që luajnë, janë aq të ndyrë sa nuk më lejohet as t'ju them. "

Amal më pas thirri duke thënë: "Kontributi i kujt mendoni se është ky, në prindërim?" ndërsa George më pas fajësoi partneren e tij, duke iu përgjigjur: "Gruaja ime është e ndyrë. E ndyrë!"

Ai shtoi për fëmijët e tyre: "Ne thjesht kemi rritur plotësisht fëmijë të mirë, të cilët kujdesen për njerëzit dhe i vendosin njerëzit e tjerë përpara vetes. Është e njëjta gjë me të cilën jemi rritur të dy, që ishte: "Kujt i jepet shumë, pritet shumë.” Kështu që ne do të presim shumë nga fëmijët tanë”.

Çifti vazhdoi të zbulojë planet e tyre për Krishtlindje, duke pranuar se zakonisht e kalojnë sezonin e festave në Mbretërinë e Bashkuar, por këtë vit ata kanë vendosur të shkojnë në një festë me diell.

"Zakonisht, ne jemi në Angli rreth Krishtlindjeve. Këtë vit ne do të largohemi, diku të ngrohtë," tha Amal.

George ndau gjithashtu planet e tij për dhuratat e Krishtlindjeve të fëmijëve - duke zbuluar se binjakët po marrin një grup treni. Ai më pas bëri shaka: "Nëse e marr ndonjëherë. Sepse kjo është pjesa e vështirë".

George ishte ndër të nderuarit në Kennedy Center Honors së bashku me yje, duke përfshirë U2 dhe këngëtaren Gladys Knight.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat