Getinjo, banori i parë i BBK- Vjen reagimi i Mozzik: Geti chill bro

Mediale Vip

Getinjo, banori i parë i BBK- Vjen reagimi i Mozzik: Geti chill bro

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 22:10
Getinjo dhe Mozzik

Getinjo, ka qenë banori i parë që është futur në Big Brother Kosova. Menjëherë pas futjes së tij ka reaguar vëllai i tij reperi i njohur Mozzik.

Ai i ka thënë Getinjos se do ti ketë të gjithë mbrapa nga sonte.

Postimi i tij:

Familjarë,miq,fansa sonte Getoar Aliu Vllau im i madh u fut sot në shtëpinë e madhe BIG BROTHER VIP KOSOVA !

Geti është inspirimi im që nga fillimet e mija.

Burrë,shok,familjar e gjithmonë vetja !

Geti chill bro ..na ke mbrapa gjithëve nga sonte!

Shifemi ❤️

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat